facebook twitter Google Plus
Kuzu Film Fragmanı Full Hd 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kuzu Fragmanı özeti: Vizyon Tarihi: 19 Haziran 2015
Yapımı : 2015 - Türkiye
Tür : Dram
Süre: 87 Dak.
Yönetmen : Kutluğ Ataman
Oyuncular : Güven Kıraç , Şerif Sezer , Taner Birsel , Nesrin Cevadzade , Cahit Gök
Senaryo : Kutluğ Ataman
Yapımcı : Kutluğ Ataman
Konusu: Köyün en fakir ailesinin hanımı olan Medine, oğlu Mert’in sünneti için köyde ufak da olsa bir şölen yaparak toplum içerisinde varlık gösterebilmeyi çok arzular. Şölen için tandırda pişirmek üzere bir kuzuya ihtiyacı vardır. Kocası İsmail’in tek derdiyse şehre gelen şarkıcıdır. Mert’in ablası Vicdan, kardeşini eğer düğün için kesecek kuzu bulamazlarsa onu keseceklerine inandırır. Kesilmekten korkan Mert, düğün için kuzu aramaya başlar. Şölen günü yaklaştıkça, fakirlik ve toplum baskısı ile baş etmeye çalışan Medine, misafirlerine unutamayacakları bir ziyafet verecektir.
26 Aralık 2014 günü vizyona girmesi planlanan film, Kutluğ Ataman'ın annesinin beklenmedik vefatı nedeniyle ertelendi. Film, Ataman'ın annesinin vasiyeti uyarınca önce Erzincan'da gösterildikten sonra genel gösterime girecek.

Kuzu Film Fragmanı Full Hd 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Kuzu Fragmanı Yorumları (0)
Kuzu Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kuzu Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kuzu Fragmanı,Kuzu izle,Kuzu filmi izle,Kuzu film fragmanı izle,Kuzu full hd izle,Kuzu filmin konusu, Kuzu Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Kuzu Fragmanı filminin vizyon tarihi, Kuzu Fragmanı oyuncu kadrosu, Kuzu Fragmanı filminin türü, Kuzu Fragmanı filmi hangi kanalda, Kuzu Fragmanı ne zaman