facebook twitter Google Plus
Kuzular Firarda Film Fragmanı Full Hd İzle 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Kuzular Firarda Fragmanı özeti: Vizyon Tarihi 17 Nisan 2015 (1s 25dk)
Yönetmen: Mark Burton, Richard Starzak
Oyuncular: Justin Fletcher, John B. Sparkes, Omid Djalili ...
Tür Animasyon , Macera , Komedi
Ülke İngiltere , Fransa
Çiftlikteki işlerden bunalan koyun Shaun ve kuzu arkadaşlarının hayallerini bir gün tatile çıkma ihtimalleri süsler. Nihayet o gün geldiğinde planları devreye girer ve hem çiftlik sahibini hem de çiftliğin köpeğini atlatarak firar ederler. Çiftçi uyuyakalınca karavanı kendiliğinden şehre gidip ortadan kaybolur. Kuzular sahipsiz kalmıştır ve köpek dostlarıyla işbirliği yapıp sahiplerini bulmak için şehre giderler. Sırf biraz eğlenmek için atıldıkları bu macera beklediklerinden çok daha maceralı bir deneyime dönüşecektir.

Kuzular Firarda Film Fragmanı Full Hd izle 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Kuzular Firarda Fragmanı Yorumları (0)
Kuzular Firarda Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Kuzular Firarda Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Kuzular Firarda Fragmanı,Kuzular Firarda Fragmanı izle,Kuzular Firarda Film Fragmanı, Kuzular Firarda Filmi full izle fragman, Kuzular Firarda Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Kuzular Firarda Fragmanı filminin vizyon tarihi, Kuzular Firarda Fragmanı oyuncu kadrosu, Kuzular Firarda Fragmanı filminin türü, Kuzular Firarda Fragmanı filmi hangi kanalda, Kuzular Firarda Fragmanı ne zaman