facebook twitter Google Plus
Lanetli Çocuk Film Fragmanı Full İzle 2016
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Lanetli Çocuk (2016) özeti: Vizyon Tarihi: 08 Nisan 2016
Yapım:2016 - ABD
Tür:Gerilim
Yönetmen:William Brent Bell
Oyuncular:Lauren Cohan, Rupert Evans, Jim Norton, Diana Hardcastle
Senaryo:Stacey Menear
Yapımcı:Tom Rosenberg, Matt Berenson
Diğer Adı:The Inhabitant

Özeti: Amerikalı genç bir kadın olan Greth paraya ihtiyacı olduğu sırada İngiltere'nin uzak bir yerleşim yerinde 8 yaşındaki bir çocuğa dadılık yapma görevini kabul eder. Fakat farklı bir problem vardır. Bu çocuk sıradan bir çocuk değildir. Dadılık yapacağı çocuk gerçek boyutlarda porselen bir bebektir. Greth'in uyması gereken kesin kurallar vardır. Fakat Greth kendine macera aradığında karşılaştığı bu oyuncak bebek hayatının kabusu olur.

Lanetli Çocuk film fragmanı full izle 2016 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Lanetli Çocuk (2016) Yorumları (0)
Lanetli Çocuk (2016) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Lanetli Çocuk (2016) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Lanetli Çocuk fragman, Lanetli Çocuk izle, Lanetli Çocuk filmi, Lanetli Çocuk full izle, Lanetli Çocuk hd izle, Lanetli Çocuk türkçe izle, Lanetli Çocuk türkçe dublaj izle, Lanetli Çocuk (2016) filmi ne zaman vizyona girecek, Lanetli Çocuk (2016) filminin vizyon tarihi, Lanetli Çocuk (2016) oyuncu kadrosu, Lanetli Çocuk (2016) filminin türü, Lanetli Çocuk (2016) filmi hangi kanalda, Lanetli Çocuk (2016) ne zaman