facebook twitter Google Plus

Uzun zaman sonra ortaya çıkan bir bilgi sonucun da yakın bir gelecek de Logan adın da ki varlığın dünyaya tekrar geleceği söylentileri vardır. Bu zaman aralığın da ise çok sayı da kişi de bu durumdan endişe duymaya başlamıştır. Logan izle ama işin ilginç yanı Logan aslın da hiç bir şekil de dünyadan gitmemiştir. Halen farklı bir kişilik için de yaşıyor olsa da artık tüm güçlerini neredeyse kaybetmiştir. Logan izle sebebini kendisi de bilmiyor olsa da ana etken yaşının artık baya ilerlemiş olmasıdır. Bu durum altın da Logan yine de hiç bir şekil de işinden vazgeçmez. Hayatını bu işlere adadığı için yine hayatına da bu işler ile devam eder. Logan hayatı boyunca çok kişi ile sıkıntı yaşadı ama hiç bir zaman sıkıntılara boyun eğen kendisi olmadığı için başarılı bir kişilik özelliğine sahip olduğunu kendisi de bilmektedir. Bu kişiler şimdi ki görevi için de Logan ve en yakın arkadaşı Meksika gibi bir ülkenin sınırın da gece olmasını bekliyor ve bu zamanda da saklanıyor. Logan full izle çünkü kendilerine ait hiç bir şekil de hiç bir delil bulunmamasını isterler. Bu yüzden de her şey her şekil de amaçlanmıştır. Çok sayı da farklı bilgi altın da yapacakları göreve de boyun eğmemek adına her işi bir titizlik ile yapmak zorundadırlar. Ama bu kişileri gören küçük bir kız çocuğu bu kişilerin huzurunu bozacaktır. Ama kendi hayatlarını riskle attıkları için o kızın sesini kısmak adına hemen yanlarına çekerler. Logan türkçe dublaj izle kızı ora da bayıltmış olsalar da hiç bir şekil de kızın canını yakmadılar. Ama kız buradan nasıl gidecek onu kimse bilmez. Bakalım bu ikili arkadan ne gibi sıkıntılar ile iç içe Meksika da boy gösterecek. Filmi izleyin ve anlayın. Film iki bin o yedi yılın da en önde gelen isimlerden bir tanesi olmayı da başarmıştır. Filmin içeriğini bu kadar anlatmak hem sizin hem bizim için yeterlidir diye düşünüyorum. Tekfilmizlehd.com filmi izleyen herkese canı gönülden iyi seyirler diler.


Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Logan İzle Full Hd Tekfilmizlehd.com Yorumları (0)
Logan İzle Full Hd Tekfilmizlehd.com videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Logan İzle Full Hd Tekfilmizlehd.com videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Logan İzle Full Hd Tekfilmizlehd.com filmi ne zaman vizyona girecek, Logan İzle Full Hd Tekfilmizlehd.com filminin vizyon tarihi, Logan İzle Full Hd Tekfilmizlehd.com oyuncu kadrosu, Logan İzle Full Hd Tekfilmizlehd.com filminin türü, Logan İzle Full Hd Tekfilmizlehd.com filmi hangi kanalda, Logan İzle Full Hd Tekfilmizlehd.com ne zaman