facebook twitter Google Plus
Mavi Gece Film Fragmanı Full İzle 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Mavi Gece (2015) özeti:

Vizyon Tarihi:30 Ekim 2015
Yapım:2015 - Türkiye
Tür:Komedi, Romantik
Yönetmen:Ahmet Hoşsöyler
Oyuncular:Fırat Tanış, Ayça Varlıer, Gökhan Mumcu, Eda Bilgin
Senaryo:Ahmet Hoşsöyler
Yapımcı:Ahmet Edebali

Konusu: Özel bir hastanede doktor olan Emel varlıklı bir ailedir eşi Murat ile sıradan bir hayat sürmektedir. Fakat tek sorunları her şeyi denemelerine rağmen çocuklarının olmamasıdır. Zeki maço bir insan olmakla birlikte karısını ve çevresindeki insanları bıktıran bir yapıya sahip taksi şoförüdür. Zeki'nin de tıpkı Emel ve Murat gibi çocuğu olmamaktadır. Zeki bir gün yaptığı kaza sonrası Emel'in bulunduğu hastaneye gelir. Emel uyguladığı tedavi sonrası sıradışı bir an gerçekleşir.


Mavi Gece Film Fragmanı Full izle 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Mavi Gece (2015) Yorumları (0)
Mavi Gece (2015) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Mavi Gece (2015) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Mavi Gece fragman, Mavi Gece izle, Mavi Gece filmi, Mavi Gece full izle, Mavi Gece hd izle, Mavi Gece ne zaman, Mavi Gece vizyon, Mavi Gece, Mavi Gece (2015) filmi ne zaman vizyona girecek, Mavi Gece (2015) filminin vizyon tarihi, Mavi Gece (2015) oyuncu kadrosu, Mavi Gece (2015) filminin türü, Mavi Gece (2015) filmi hangi kanalda, Mavi Gece (2015) ne zaman