facebook twitter Google Plus
Mavi Ring Film Fragmanı Full İzle 2014
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Mavi Ring Fragman (2014) özeti: Vizyon Tarihi: 21 Mart 2014
Yapım: 2013 - Türkiye
Tür: Dram
Yönetmen: Ömer Leventoğlu
Oyuncular: Nazmi Kırık, Ezgi Çelik, Gıyasettin şehir, Bilal Bulut, Erdal Ceviz
Konusu: Eskişehir Devlet Hastanesi'nde uzman doktor olarak çalışan Pınar, bir gece yarısı başhekimlikten aldığı bir görevle, daha önce görmediği bir yere gönderilir. Daha önce hiç dikkat bir bölge olan bu yer bir hapishanedir. Bu büyük hapishanede, muhalefet yapmakta olan örgütlerin önemli siyasi tutukluları bulunmaktadır ve bu tutuklular hapishane yönetimini ve adalet sistemini protesto etmek için açlık grevine başlayalı bir ay olmuştur. Hapishane yöneticileri ve bakanlık üyeleri ise tutukluları sevk edip hapishaneyi kapatarak olayı örtbas etmenin peşindedir ve Doktor Pınar'ın hapishaneye çağırıldığı gün tutuklular sevk araçlarına doluşturulmuştur bile. Pınar'dan beklenen şey ise olayı örtbas etmeleri için kullanacakları bir doktor imzasıdır.

Mavi Ring Film Fragmanı Full izle 2014 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Mavi Ring Fragman (2014) Yorumları (0)
Mavi Ring Fragman (2014) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Mavi Ring Fragman (2014) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Mavi Ring fragman, Mavi Ring Filmi fragmanı, Mavi Ring Fragman (2014), Mavi Ring Fragman (2014) filmi ne zaman vizyona girecek, Mavi Ring Fragman (2014) filminin vizyon tarihi, Mavi Ring Fragman (2014) oyuncu kadrosu, Mavi Ring Fragman (2014) filminin türü, Mavi Ring Fragman (2014) filmi hangi kanalda, Mavi Ring Fragman (2014) ne zaman