facebook twitter Google Plus
Mehmetçik Kutül Amare 3. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Mehmetçik Kutül Amare 3. Bölüm 2. Fragmanı özeti:

Diriliş Ertuğrul dizisinin yapımcısı Mehmet Bozdağ'ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Mehmetçik Kutül Amare 3. Bölüm Fragmanı bu akşam ekranlara geldi. Darülfünün öğrencisi olan Mehmet vatanı için canını feda etmeye razıdır. Bu nedenle Süleyman Askeri Bey'in komutasında olan Osmancık Taburu'na katılma için büyük bir mücadele gösterir. Bunu yanı sıra Mehmet vatanı için canını ortaya koyarken Zeynep'le dillere destan bir aşk yaşayacaktır.


Mehmetçik Kutül Amare dizisi her Perşembe - 20.00 saatinde Trt 1 ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Mehmetçik Kutül Amare 3. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Mehmetçik Kutül Amare dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Mehmetçik Kutül Amare 3. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (1)
yorum Sevil

Bu kadar mi sacma sahneler yapilir. Bir kisiyi 50 asker yakalayip ölduremiyor. Turk askerini aciz gosteriyor. Bir tabancadan kac kere ates aciliyor mermi nedense bitmiyor. Bitmeyen mermi yapmislar hahahaaaa.. artik boyle ince detaylara dikkat edin yahu kacinci yuzyildayiz.


Anahtar kelimeler: , Mehmetçik Kutül Amare 3. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Mehmetçik Kutül Amare 3. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Mehmetçik Kutül Amare 3. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Mehmetçik Kutül Amare 3. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Mehmetçik Kutül Amare 3. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Mehmetçik Kutül Amare 3. Bölüm 2. Fragmanı özeti