facebook twitter Google Plus
Michael Kohlhaas Film Fragmanı Full İzle 2014
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Michael Kohlhaas Fragman (2014) özeti: Vizyon Tarihi: 28 Mart 2014
Yapımı: 2013 - Almanya , Fransa
Tür: Dram, Tarih
Süre: 122 Dakika
Yönetmen: Arnaud Des Pallieres
Oyuncular: Mads Mikkelsen , Bruno Ganz, David Kross, Sergi Lopez, Amira Casar
Senaryo: Arnaud Des Pallieres, Christelle Berthevas
Yapımcı: Serge Lalou
Konusu: Feodal ortaçağ düzeninin hüküm sürdüğü 1500'lerde geçen Michael Kohlhaas, Heinrich von Kleist'ın aynı adlı romansının Cannes Film Festivali'nde Altın Palmiye için yarışan en yeni uyarlaması. Filme adını veren Michael Kohlhaas, dürüst bir at taciridir. Ailesiyle sakin ve mutlu bir yaşam sürdürürken bir derebeyiyle tartışınca yalnızca maddi varlığını değil ailesini de tehlikeye atmış olur. Onurunu korumak isteyen Michael Kohlhaas, bir ordu kurar ve bütün ülkeyi ateşe atmak uğruna hakkını arar. Kafka'nın en sevdiği Almanca yapıt olarak ünlenen bu trajik adalet öyküsünü sinemaya aktaran yönetmen des Pallières, Aguirre, Yedi Samuray ve Andrey Rublev filmlerinden esinlenmiş.

Michael Kohlhaas Film Fragmanı Full izle 2014 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Michael Kohlhaas Fragman (2014) Yorumları (0)
Michael Kohlhaas Fragman (2014) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Michael Kohlhaas Fragman (2014) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Michael Kohlhaas fragman, Michael Kohlhaas Filmi fragmanı, Michael Kohlhaas Fragman (2014), Michael Kohlhaas Fragman (2014) filmi ne zaman vizyona girecek, Michael Kohlhaas Fragman (2014) filminin vizyon tarihi, Michael Kohlhaas Fragman (2014) oyuncu kadrosu, Michael Kohlhaas Fragman (2014) filminin türü, Michael Kohlhaas Fragman (2014) filmi hangi kanalda, Michael Kohlhaas Fragman (2014) ne zaman