facebook twitter Google Plus
Milyonluk Kuş Film Fragmanı 2018 Ufuk Özkan Yeni Filmi
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Milyonluk Kuş Film Fragmanı 2018 özeti:

Başrollerinde Ufuk Özkan, Gökçe Özyol, Mehtap Bayri, Dilara Aliyeva ve Müşviq Şahverdiyev'in yer aldığı Milyonluk Kuş filminin senaryosunu Tevekkül T. Mehreliyev, yönetmenliğini ise Hayal Aslan Üstleniyor. 17 Ağustos 2018'de vizyona girecek olan sinem filminin genel konusu ise şöyle; Baküde bir otelde şoför olarak çalışan Hakkı (Ufuk Özkan)'ya havaalanında çok önemli bir mimarı getirmesi için görev verilir ancak Hakkı mimar yerine azılı bir kuş hırsızını otele getirir. 


Milyonluk Kuş Film Fragmanı 2018 Ufuk Özkan Yeni Filmi fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Milyonluk Kuş Film Fragmanı 2018 Yorumları (0)
Milyonluk Kuş Film Fragmanı 2018 videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Milyonluk Kuş Film Fragmanı 2018 videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Milyonluk Kuş Film Fragmanı 2018 filmi ne zaman vizyona girecek, Milyonluk Kuş Film Fragmanı 2018 filminin vizyon tarihi, Milyonluk Kuş Film Fragmanı 2018 oyuncu kadrosu, Milyonluk Kuş Film Fragmanı 2018 filminin türü, Milyonluk Kuş Film Fragmanı 2018 filmi hangi kanalda, Milyonluk Kuş Film Fragmanı 2018 ne zaman