facebook twitter Google Plus
Mutlak Adalet Film Fragmanı Full İzle 2014
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Mutlak Adalet Fragman (2014) özeti: Vizyon Tarihi: 25 Nisan 2014
Yapımı: 2014 - Türkiye
Tür: Dram
Yönetmen: Hüseyin Eleman
Oyuncular: Bülent Çolak, Bihter Dinçel, Ozan Akbaba, Didem Soydan, Yerkan Kahraman
Senaryo: Hüseyin Eleman
Yapımcı: Ceyda Azman
Konusu: zmir' de bir ilköğretim okulunda Türkçe öğretmenliği yapan Metin, karısı Bahar ve kızları Ece'yle birlikte mutlu bir hayat sürmektedir. Bir gün iş dönüşü evine geldiğinde evlerinde üç hırsızın karısına tecavüz ettiğini ve kızını darp ettiğini görür. Olayın şokuyla hırsızları kovalar ve birini yakalayıp öldürür. O günden sonra hiçbir şey eskisi gibi olmayacaktır. İçindeki intikam hırsıyla kendi adaletini aramaya çıkan Metin'i ve onun hayatındaki herkesi büyük bir sürpriz beklemektedir.

Mutlak Adalet Film Fragmanı Full izle 2014 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Mutlak Adalet Fragman (2014) Yorumları (0)
Mutlak Adalet Fragman (2014) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Mutlak Adalet Fragman (2014) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Mutlak Adalet fragman, Mutlak Adalet Filmi fragmanı, Mutlak Adalet Fragman (2014), Mutlak Adalet Fragman (2014) filmi ne zaman vizyona girecek, Mutlak Adalet Fragman (2014) filminin vizyon tarihi, Mutlak Adalet Fragman (2014) oyuncu kadrosu, Mutlak Adalet Fragman (2014) filminin türü, Mutlak Adalet Fragman (2014) filmi hangi kanalda, Mutlak Adalet Fragman (2014) ne zaman