facebook twitter Google Plus
Niyazi Gül Dört Nala Film Fragmanı İzle Full Hd 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Niyazi Gül Dört Nala Fragmanı özeti:

Vizyon Tarihi 8 Mayıs 2015
Yönetmen: Hakan Algül
Oyuncular: Ata Demirer, Demet Akbağ, Şebnem Bozoklu ...
Tür Komedi
Ülke Türkiye
Sevilen oyuncu Ata Demirer'in televizyon ekranlarındaki ilk yerleşik tiplemelerinden biri olan Niyazi Gül karakterinin beyazperdedeki maceralarını konu alan film, kahkası bol bir yerli komedi. projede Ata Demirer ile birlikte Demet Akbağ da yer alıyor. Filmin yönetmenliğini ise Ata Demirer'in projelerinden aşinası olduğumuz Hakan Algül üstleniyor.


Niyazi Gül Dört Nala Film Fragmanı izle Full Hd 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Niyazi Gül Dört Nala Fragmanı Yorumları (0)
Niyazi Gül Dört Nala Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Niyazi Gül Dört Nala Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Niyazi Gül Dört Nala Fragmanı,Niyazi Gül Dört Nala film Fragmanı, Niyazi Gül Dört Nala filmi izle,Niyazi Gül Dört Nala filmi full izle,Niyazi Gül Dört Nala film konusu, Niyazi Gül Dört Nala Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Niyazi Gül Dört Nala Fragmanı filminin vizyon tarihi, Niyazi Gül Dört Nala Fragmanı oyuncu kadrosu, Niyazi Gül Dört Nala Fragmanı filminin türü, Niyazi Gül Dört Nala Fragmanı filmi hangi kanalda, Niyazi Gül Dört Nala Fragmanı ne zaman