facebook twitter Google Plus
Oflu Hoca'yı Aramak Film Fragmanı Full İzle (2015)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Oflu Hoca'yı Aramak Fragman (2015) özeti: Vizyon Tarihi: 22 mayıs 2015
Yapımı: 2015 - Türkiye
Tür: Komedi
Yönetmen: Levent Soyarslan
Oyuncular: Hakan Meriçliler, Taies Farzan, Adem Yılmaz, Burak Saraçoğlu, Yaşar Kalyoncu
Senaryo: Levent Soyarslan
Yapımcı: Zeynep Kesler, Levent Soyarslan
Diğer Adı: Oflu Hoca Büyük Takip
Konusu: Karadenizli iş adamı Ali Bey, Doğu Karadeniz'i dağ turizmine açacak mega bir inşaat projesine girişmek üzeredir. Bu proje kapsamında dağ otelleri, yayla tesisleri, kır siteleri inşa edilecektir. Ali Bey bu proje ile Doğu Karadeniz'i Orta Doğu'nun Alpleri haline getirmeyi vaat eder. Projenin önünü açacak gerekli kanunlar çıkarılma sürecindeyken, Ali Bey tanıtım ve reklam faaliyetlerine katkıda bulunabileceği düşüncesi ile Karadeniz'in şehir efsanelerini araştıran bir belgesele sponsor olur. Araştırmalara bant kayıtlarıyla 90'lı yıllara damgasını vuran 'Oflu Hoca' efsanesinden başlarlar. Bant kayıtlarının kaynağına ulaşılır. Kayıtlar sahtedir, ancak bu kayıtlara ilham olan, doğa üstü güçlere sahip ermiş bir derin hocadan bahsedilmektedir. Ali Bey derinleşen hoca efsanesinin iyi bir reklam potansiyeline sahip olduğunu düşünür ve ekip efsane hocaya güdümlenir. Ancak bu karar başlarına bir çok felaketin gelmesine sebep olacaktır. Artık hocanın gazabı üstlerindedir. Harikalar diyarında madde ile mananın savaşı başlar.

Oflu Hoca'yı Aramak Film Fragmanı Full izle (2015) fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Oflu Hoca'yı Aramak Fragman (2015) Yorumları (0)
Oflu Hoca'yı Aramak Fragman (2015) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Oflu Hoca'yı Aramak Fragman (2015) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Oflu Hoca'yı Aramak fragman, Oflu Hoca'yı Aramak Filmi fragmanı, Oflu Hoca'yı Aramak Fragman (2014), Oflu Hoca'yı Aramak Fragman (2015) filmi ne zaman vizyona girecek, Oflu Hoca'yı Aramak Fragman (2015) filminin vizyon tarihi, Oflu Hoca'yı Aramak Fragman (2015) oyuncu kadrosu, Oflu Hoca'yı Aramak Fragman (2015) filminin türü, Oflu Hoca'yı Aramak Fragman (2015) filmi hangi kanalda, Oflu Hoca'yı Aramak Fragman (2015) ne zaman