facebook twitter Google Plus
Ölüm Ormanı (Backcountry) Film Fragmanı Full Hd 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ölüm Ormanı Fragmanı özeti: Vizyon Tarihi: 12 Haziran 2015
Yapımı : 2014 - Kanada
Tür : Dram , Gerilim , Korku
Süre: 92 Dak.
Yönetmen : Adam Macdonald
Oyuncular : Eric Balfour , Missy Peregrym , Nicholas Campbell , Jeff Roop
Senaryo : Adam Macdonald
Yapımcı : Thomas Michael , Melanie Mullen
Konusu: Şehirde yaşayan Jenn ve Alex çifti, doğa aşığı Alex'in ısrarları üzerine Kanada'daki ıssız bir ormanda kamp yapmaya gider. Ormandaki ilk gecelerinde beklenmedik bir misafir, kapılarını çalar. Brad adındaki bu yabancı da onlar gibi bir gezgindir ve Alex, adamın Jenn ile ilgilendiğinden şüphe etmeye başlar. Çift, gitmeyi planladıkları Blackfoot Trail bölgesi için hemen yola koyulurlar. Alex ısrarcı bir şekilde yolu hatırladığını iddia etse de gitgide ormanların derinliklerinde kaybolmaya başlarlar. Aradan üç gün geçtiğinde halen yollarını bulabilmiş değillerdir. Açlık, susuzluk ve doğal koşullara karşı verdikleri bu yaşam savaşı, halihazırda kırılgan olan ilişkilerini daha da zedeleyecektir.

Ölüm Ormanı (Backcountry) Film Fragmanı Full Hd 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Ölüm Ormanı Fragmanı Yorumları (0)
Ölüm Ormanı Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ölüm Ormanı Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Ölüm Ormanı ,Ölüm Ormanı izle,Ölüm Ormanı fragmanı izle,Ölüm Ormanı full hd fragman,Ölüm Ormanı filminin konusu, Ölüm Ormanı Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Ölüm Ormanı Fragmanı filminin vizyon tarihi, Ölüm Ormanı Fragmanı oyuncu kadrosu, Ölüm Ormanı Fragmanı filminin türü, Ölüm Ormanı Fragmanı filmi hangi kanalda, Ölüm Ormanı Fragmanı ne zaman