facebook twitter Google Plus
Olur İnşallah Film Fragmanı Full Hd 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Olur İnşallah Fragmanı özeti:

Vizyon Tarihi: 05 Haziran 2015
Yapımı : 2014 - Türkiye
Tür : Komedi
Yönetmen : Tolga Baş
Oyuncular : Çetin Altay , Mesut Yar , Mehtap Bayri , Müfit Kayacan , Arzu Yanardağ
Konusu: Bir televizyon projesi için Antalya'daki Göbelek Köyü'nü ziyaret eden belediye başkanı ve heyeti, projeyi sunduğu köy muhtarı ile köylülerden olumlu bir cevap alamaz. Bunun üzerine yerel televizyon kanalını başka bir köye kurmaya karar veren başkan ve heyet yola çıkmak üzere hazırlanır. Ancak tam da bu esnada cimri bir adam olan Kıllı Mustafa'nın traktörü, başkanın makam aracına çarpar. Bu noktadan sonra işler iyice karışır. Kıllı Mustafa ile arkadaşı Anten Osman, aracın içindekinin belediye başkanı olduğunu bilmeden heyete saldırırlar. Köylüler ise kavgayı ayırır. Bu olaydan sonra fazlasıyla sinirlenen belediye başkanı artık kanalı Göbelek Köyü'ne kurmaya kesinkes kararlıdır. Üstelik köylülere, makam aracının tamir masrafları ve tasarladığı proje için gerekli parayı üç ay içerisinde toplamalarını söyler. Başta muhtar olmak üzere köydeki herkes parayı nasıl toplayacaklarının derdine düşer. Çeşitli yolları deneyen köylüler sonunda çocukluğunu bu köyde geçiren Zeynep'ten yardım istemeye karar verirler.


Olur İnşallah Film Fragmanı Full Hd 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Olur İnşallah Fragmanı Yorumları (0)
Olur İnşallah Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Olur İnşallah Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Olur İnşallah izle,Olur İnşallah fragmanı izle,Olur İnşallah filminin konusu,Olur İnşallah oyuncuları, Olur İnşallah Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Olur İnşallah Fragmanı filminin vizyon tarihi, Olur İnşallah Fragmanı oyuncu kadrosu, Olur İnşallah Fragmanı filminin türü, Olur İnşallah Fragmanı filmi hangi kanalda, Olur İnşallah Fragmanı ne zaman