facebook twitter Google Plus
Panzehir Film Fragmanı Full İzle 2014
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Panzehir Fragman (2014) özeti:

Vizyon Tarihi: 02 Mayıs 2014
Yapımı: 2014 - Türkiye
Tür: Aksiyon, Macera
Yönetmen: Alper Çağlar
Oyuncular: Emin Boztepe, Cüneyt Arkın, Christina Gottschalk, Florence Eugene, Atıf Emir Benderlioğlu
Senaryo: Alper Çağlar
Konusu: 48 yaşındaki Kadir Korkut, İstanbul’un tek hakimi olan 30 senedir Kara Cemal diye bilinen 70 yaşındaki bir suç reisinin sağ koludur. İkisi de birbirinin yansıması. Acımasız, zeki ve etraflarında korku ile anılan ayrı nesillerin yarattığı yeraltı dehaları. Cemal yönetmekte, Kadir öldürmekte.
Kadir, Elsa Lund adında kör bir kadına aşık olduğunda artık kurtlar sofrasından kalkması gerektiğini anlar. İçinde bulunduğu dünya Kadir’e vefa göstermez. Baba bildiği Kara Cemal, bitmek bilmeyen komploları uğruna oğlu bildiği ölüm meleğine de ihanet eder. Kadir, 6 saatte öldüren bir kimyasalla zehirlenir. Yaşamak ve sevdiklerini yaşatmak için tek çaresi Kara Cemal’in elinde tuttuğu panzehirdir. Bu sefer hayatı için Cemal’in istediklerini öldürmeye mecburdur. Kadir’in son gecesi böyle başlar. Zamanın tükendiği, bedellerin giderek arttığı bir adrenalin fırtınası. Yanında zehirlenen polis köstebeği Cem ile beraber bu canilerin arasından çıkmanın bedeli, mutlak bir yüzleşme demektir.


Panzehir Film Fragmanı Full izle 2014 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Panzehir Fragman (2014) Yorumları (0)
Panzehir Fragman (2014) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Panzehir Fragman (2014) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Panzehir fragman, Panzehir Filmi fragmanı, Panzehir Fragman (2014), Panzehir Fragman (2014) filmi ne zaman vizyona girecek, Panzehir Fragman (2014) filminin vizyon tarihi, Panzehir Fragman (2014) oyuncu kadrosu, Panzehir Fragman (2014) filminin türü, Panzehir Fragman (2014) filmi hangi kanalda, Panzehir Fragman (2014) ne zaman