Bizi Sosyal Medyada Takip Edin
Reklamlar

Pek Yakında Fragman (2014)

 
Reklamlar
Pek Yakında Fragman (2014) özeti:

Yönetmenliğini ve senaristliğini Cem Yılmaz'ın yaptığı ve başrolünde olduğu filmde kendisine Tülin Özen, Zafer Algöz, Özkan Uğur, Ozan Güven, Çağlar Çorumlu, Cengiz Bozkurt, Zerrin Tekindor, Hare Sürel, Ayşen Gruda ,Ülkü Duru, Emin Gürsoy, Metin Coşkun, Tuğrul Tülek ve çocuk oyuncu Ata Berk Mutlu'nun yer aldığı zengin bir oyuncu kadrosu eşlik ediyor.
Konusu: Korsan Cd vb. gibi kanunsuz işler yapan Zafer'in işi nedeniyle eşiyle arası bozulur. Evliliğini kurtarmak için Zafer bu işleri bir daha yapmayacağına tövbe eder. Bu işleri bıraktıktan sonra Zafer eski işi olan figüran oyunculuğu yapmaya başlar. Burada eski dostlarıyla yeniden bir araya gelen Zafer'in tek amacı vardır o da 1970'lerden beri çekilememiş olan "Şahikalar-Kötülüğün Sonu" isimli fantastik filmi çekmektir. Ancak kurduğu ekipde bir takım problemler mevcuttur. Bundan komik ve duygusal bir macera bizleri beklemektedir.
Merakla beklenen film 2 Ekim 2014 tarihinde vizyona girecek. Filmin ilk başta orjinal olmayan bir fragmanı yayınlanmıştı ancak kısa zaman önce filmin içindeki görüntülerden oluşan bir fragman yayınlandı. Şimdi bu fragmanı izleyebilirsiniz.

Reklamlar
Yorum Yap

5 Yorum Yapıldı
  1. İsimsiz: zorlamı izletiyorlar size ben seviyorum cem yılmazı yaptıgı işede saygı duyuyorum yılların komedyeni brava cem yılmaz dewamını bekleriz sevenlerin yanında
  2. İsimsiz: bok atanların hapsi ilk önce gider sinemaya görün
  3. İsimsiz: hassiktir lan
  4. İsimsiz: her filminde aynı ouncular çok sıkıcı bence ve hiç bir filmi izlenmeye deymez
  5. İsimsiz: kendimi bir şey zannediyor bu herifte... Herkes merak etsin etrafına cem yılmaz film yapmış dedirtmek için hepsi. Çok amatörce