facebook twitter Google Plus
Peşimdeki Şeytan (It Follows) Film Fragmanı İzle Full Hd 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Peşimdeki Şeytan Fragmanı özeti: Vizyon Tarihi: 08 Mayıs 2015
Yapımı : 2014 - ABD
Tür : Korku
Süre: 100 Dak.
Yönetmen : David Robert Mitchell
Oyuncular : Keir Gilchrist , Maika Monroe , Jake Weary , Linda Boston , Ruby Harris
Senaryo : David Robert Mitchell
Yapımcı : Rebecca Green , Robyn K. Bennett
19 yaşında bir genç olan Jay Height (Maika Monroe), tüm yaşıtları gibi eğlenmeye, gezip dolaşmayı ve erkeklere ilgi duymaktadır. Ancak yaşadığı masum gibi görünen cinsel deneyimin ardından tuhaf halüsinasyonlar görmeye ve birileri ya da birşeyler tarafından çok yakından takip ediliyor olduğunu hissetmeye başlar. Jay ve arkadaşları, bu çok yakındaki tehditten kurtulmanın bir yolunu bulmadan huzur bulamayacaklardır.

Peşimdeki Şeytan (It Follows) Film Fragmanı izle Full Hd 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Peşimdeki Şeytan Fragmanı Yorumları (0)
Peşimdeki Şeytan Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Peşimdeki Şeytan Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Peşimdeki Şeytan Fragmanı,Peşimdeki Şeytan film Fragmanı, Peşimdeki Şeytan izle,Peşimdeki Şeytan filmi full izle,Peşimdeki Şeytan türkçe altyazılı izle,Peşimdeki Şeytan fragmanı full izle, Peşimdeki Şeytan Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Peşimdeki Şeytan Fragmanı filminin vizyon tarihi, Peşimdeki Şeytan Fragmanı oyuncu kadrosu, Peşimdeki Şeytan Fragmanı filminin türü, Peşimdeki Şeytan Fragmanı filmi hangi kanalda, Peşimdeki Şeytan Fragmanı ne zaman