facebook twitter Google Plus
Roma'da Aşk Başkadır (All Roads Lead To Rome) Film Fragmanı Full İzle 2016
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Roma'da Aşk Başkadır (2016) özeti: Vizyon Tarihi:11 Mart 2016
Yapım:2015 - ABD
Tür:Komedi
Süre:90 Dak.
Yönetmen:Ella Lemhagen
Oyuncular:Sarah Jessica Parker, Raoul Bova, Rosie Day, Claudia Cardinale, Paz Vega
Senaryo:Cindy Myers, Josh Appignanesi
Yapımcı:Monika Bacardi, Andrea ıervolino

Özeti: New York'ta bir Üniversitede hocalık yapan Maggie ergen kızı Summer ile birlikte İtalya'ya tatile gider. Burada bir zamanlar eski sevgilisi olan Luca ile karşılaşır. Tatilden hiç hoşlanmayan Summer eski aşkının yanına Roma'ya gider. Luca ve Maggie Summer'in peşine düşer. Bu yolculuk sırasında yeniden bir aşk başlar.

Roma'da Aşk Başkadır (All Roads Lead to Rome) Film Fragmanı full izle 2016 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Roma'da Aşk Başkadır (2016) Yorumları (0)
Roma'da Aşk Başkadır (2016) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Roma'da Aşk Başkadır (2016) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Romada Aşk Başkadır oyuncuları, Romada Aşk Başkadır konusu, Romada Aşk Başkadır vizyon, Romada Aşk Başkadır izle, Romada Aşk Başkadır fragmanı izle, Romada Aşk Başkadır full izle, Romada Aşk Başkadır türkçe dublaj izle, Roma'da Aşk Başkadır (2016) filmi ne zaman vizyona girecek, Roma'da Aşk Başkadır (2016) filminin vizyon tarihi, Roma'da Aşk Başkadır (2016) oyuncu kadrosu, Roma'da Aşk Başkadır (2016) filminin türü, Roma'da Aşk Başkadır (2016) filmi hangi kanalda, Roma'da Aşk Başkadır (2016) ne zaman