facebook twitter Google Plus
Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3 Film Fragmanı İzle Full Hd 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3 Fragmanı özeti: Vizyon Tarihi: 05 Haziran 2015
Yapımı : 2015 - ABD
Tür : Gerilim , Korku
Yönetmen : Leigh Whannell
Oyuncular : Dermot Mulroney , Leigh Whannell , Hayley Kiyoko , Stefanie Scott , Lin Shaye
Senaryo : Leigh Whannell
Yapımcı : Oren Peli , Jason Blum
Konusu: Yeni jenerasyon isimler içerisinde en çalışkan yönetmenler arasında yer alan James Wan'ın yarattığı serinin üçüncü halkasında kamera arkasına Leigh Whannell geçiyor. Daha önce Testere dahil olmak üzere James Wan filmlerinde de izlediğimiz, oyunculuk geleneğinden gelen Whannell'in ilk yönetmenlik denemesi olacak olan Ruhlar Bölgesi 3, yine Elisie Reinier adındaki paranormal vakalar uzmanının katkılarıyla bir başka astral seyahat mefhumunu masaya serecek. Ne yazık ki serinin üçüncü halkasında Lambert ailesini göremeyeceğiz.

Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3 Film fragmanı izle Full Hd 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3 Fragmanı Yorumları (0)
Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3 Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3 Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3 izle,Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3 film fragmanı izle,Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3 filmi full izle,Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3 oyuncuları, Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3 Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3 Fragmanı filminin vizyon tarihi, Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3 Fragmanı oyuncu kadrosu, Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3 Fragmanı filminin türü, Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3 Fragmanı filmi hangi kanalda, Ruhlar Bölgesi: Bölüm 3 Fragmanı ne zaman