facebook twitter Google Plus
Savaşçı (The Dead Lands) Film Fragmanı İzle Full Hd 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Savaşçı (The Dead Lands) Fragmanı özeti: Vizyon Tarihi 29 Mayıs 2015 (1s 47dk)
Yönetmen: Toa Fraser
Oyuncular: James Rolleston, Lawrence Makoare, Te Kohe Tuhaka ...
Tür Aksiyon
Ülke Yeni Zelanda
Eski bir dönemde geçen filmde babası ve tüm kabilesi öldürülen genç bir savaşçının intikam hikayesi anlatılıyor. Bu yolculukta genç savaşçı, kimsenin girmediği yasaklı topraklardan geçecek ve gizemli, korkusuz bir savaşçının da desteğini alacaktır. Ancak düşmanları sayıca kendilerinden çok fazladır ve bitmeyen bir savaş başlar.

Savaşçı (The Dead Lands) Film Fragmanı izle Full Hd 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Savaşçı (The Dead Lands) Fragmanı Yorumları (0)
Savaşçı (The Dead Lands) Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Savaşçı (The Dead Lands) Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Savaşçı (The Dead Lands) Fragmanı,Savaşçı (The Dead Lands) film Fragmanı,savaşçı film fragmanı izle,savaşçı filmi full izle, savaşçı film konusu, Savaşçı (The Dead Lands) Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Savaşçı (The Dead Lands) Fragmanı filminin vizyon tarihi, Savaşçı (The Dead Lands) Fragmanı oyuncu kadrosu, Savaşçı (The Dead Lands) Fragmanı filminin türü, Savaşçı (The Dead Lands) Fragmanı filmi hangi kanalda, Savaşçı (The Dead Lands) Fragmanı ne zaman