facebook twitter Google Plus
Senin Hikayen Film Fragmanı Full İzle 2013
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Senin Hikayen Fragman (2013) özeti:

Vizyon Tarihi: 27 Aralık 2013
Yapımı: 2013 - Türkiye
Tür: Dram, Komedi
Yönetmen: Tolga Örnek
Oyuncular: Yeşim Ceren Bozoğlu, Selma Ergeç, Timuçin Esen, Nevra Serezli, İdil Fırat
Konusu: Ailesine bağlı, eğlenceli, gündelik sıkıntılarla enerjisini kaybetmeyen Hakan (Timuçin Esen) ile daha gerçekçi, kuralcı ve özgür Esra (Selma Ergeç), 30'lu yaşlarının ortalarında, kariyerlerine odaklanmış evli bir çift. Birbiriyle gayet iyi anlaşan bu çiftin kariyerleri de 7 yıldır devam eden evlilikleri de bir dönüm noktasındadır; çocuk sahibi olma kararı. Karar aşamasında devreye, babaanne olmayı kafasına koyan Meral de (Nevra Serezli) girer. Sakin, sevgi dolu ve mantıklı bir baba olan Orhan'ın (Sait Genay) itirazlarına rağmen, çok sempatik ama baskın bir karakter olan Meral'in tatlı müdahaleleriyle durum, daha da karmaşık ve komik bir hal alır. Çocuk meselesini aile içinde gündemin ilk maddesine yerleştiren Meral'in acele etmesinin ne yazık ki çok önemli bir nedeni vardır. Beklenmedik bir anda hamilelik müjdesi gelir.


Senin Hikayen Film Fragmanı Full izle 2013 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Senin Hikayen Fragman (2013) Yorumları (0)
Senin Hikayen Fragman (2013) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Senin Hikayen Fragman (2013) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Senin Hikayen fragman, Senin Hikayen Filmi fragmanı, Senin Hikayen Fragman (2013), Senin Hikayen Fragman (2013) filmi ne zaman vizyona girecek, Senin Hikayen Fragman (2013) filminin vizyon tarihi, Senin Hikayen Fragman (2013) oyuncu kadrosu, Senin Hikayen Fragman (2013) filminin türü, Senin Hikayen Fragman (2013) filmi hangi kanalda, Senin Hikayen Fragman (2013) ne zaman