facebook twitter Google Plus
Sevginin Gücü Film Fragmanı (Bajrangi Bhaijaan) 2018 Salman Khan Filmi
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Sevginin Gücü Film Fragmanı özeti:

Başrollerinde ünlü oyuncu Salman Khan'a filmde Kareena Kapoor, Harshaali Malhotra, Nawazuddin Siddiqui eşlik ediyor. Senaryosunu Kabir Khan, Vijayendra Prasad, Kausar Munir yazdığı filmi Kabir Khan yönetiyor. Konuşamayan pakistanlı küçük kız Shahida'nın annesi kızının tedavisinin Hindistan'da yapılabileceğini öğrenir ve Hisdistan'a doğru yolculukları başlar. Hindistana gittikleri sırada annesini kaybeden küçük Shahida'nın yardımına koşan kişi ise Bajrangi Bhaijaan müridinden olan Pavan'dır. Pavan'ın görevi küçük kızı annesine kavuşturmaktır.


Sevginin Gücü Film Fragmanı (Bajrangi Bhaijaan) 2018 Salman Khan Filmi fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Sevginin Gücü Film Fragmanı Yorumları (0)
Sevginin Gücü Film Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Sevginin Gücü Film Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: , Sevginin Gücü Film Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Sevginin Gücü Film Fragmanı filminin vizyon tarihi, Sevginin Gücü Film Fragmanı oyuncu kadrosu, Sevginin Gücü Film Fragmanı filminin türü, Sevginin Gücü Film Fragmanı filmi hangi kanalda, Sevginin Gücü Film Fragmanı ne zaman