facebook twitter Google Plus
Siccin Film Fragmanı Full İzle (2014)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Siccin Fragman (2014) özeti: Vizyon Tarihi: 26 Eylül 2014
Yapım:2014 - Türkiye
Tür : Korku
Yönetmen : Alper Mestçi
Oyuncular : Pınar Çağlar Gençtürk, Merve Ateş, Toygun Ateş, Şeyda Terzioğlu, Koray Şahinbaş
Senaryo : Ersan Özer
Yapımcı : Muhteşem Tözüm

Konusu: Genç ve güzel bir kız olan Öznur çocukluk aşkı teyzesinin oğlu Kudret'e amansızca aşıktır. Kudret'te ona karşı boş kalmayıp evli olduğu halde gizli bir ilişki sürdürür. Bir süre sonra Kudret bu gizli ilişkiye son vermek ister fakat Öznur ne olursa olsun onu kendine bağlamak ister ve karısı Nisa'ya büyü yaptırır.Büyü sonrası cinler kadına musallat olur ve 5 vakte kadar musallat olan cin tüm sülalesini ölüme götürür.

Siccin Film Fragmanı Full İzle (2014) fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Siccin Fragman (2014) Yorumları (0)
Siccin Fragman (2014) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Siccin Fragman (2014) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Siccin fragman, Siccin film fragmanı izle, Siccin, Siccin izle, Siccin full izle, Siccin filmi izle, Siccin fragmanı izle, Siccin Fragman (2014) filmi ne zaman vizyona girecek, Siccin Fragman (2014) filminin vizyon tarihi, Siccin Fragman (2014) oyuncu kadrosu, Siccin Fragman (2014) filminin türü, Siccin Fragman (2014) filmi hangi kanalda, Siccin Fragman (2014) ne zaman