facebook twitter Google Plus
Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu (Shrek 4: Forever After) Film Fragmanı Full İzle
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu Fragman özeti:

Vizyon Tarihi: 28 Mayıs 2010
Yapımı : 2010 - ABD
Tür : Animasyon, 3 Boyutlu, Aile, Fantastik, Komedi, Macera
Süre: 93 Dak.
Yönetmen : Mike Mitchell
Oyuncular : -
Seslendirenler : Cameron Diaz, Antonio Banderas, Eddie Murphy, Okan Bayülgen, Engin Alkan
Senaryo : Dreamworks Animation, Josh Klausner, Tim Sullivan , Darren Lemke
Yapımcı : Dreamworks Animation, Gina Shay
Diğer Adı : Shrek Forever After

Konusu: Shrek prenses fiona ve çocukları ile mutlu bir hayat sürmektedir. Çizmeli kedi, eşek ve eşeğin çocukları da bu mutlu hayata dahildir. Fakat bir gün shrek bu hayatının sıkılmaya başlar eski korku saldığı günleri hatırlar kendini gerçek bir dev gibi hissettiği günleri çok özleyen Shrek, kötü kalpli Rumpelstilzchen ile bir anlaşma imzalar.Rumpelstilzchen onu kötü bir oyuna getirmiştir. Shrek yeni bir dünyaya adım atmış eskiye dair hiç bir şey hatırlamaz. Shrek her şeyi eski haline getirmek için bu uğurda birbirinden heyecanlı maceralara sürüklenir.


Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu (Shrek 4: Forever After) Film Fragmanı Full İzle fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu Fragman Yorumları (0)
Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu Fragman videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu Fragman videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu izle, Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu oyuncuları ,Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu filmi, Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu film fragmanı izle, Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu türkçe dublaj izle, Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu fragman izle, Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu Fragman filmi ne zaman vizyona girecek, Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu Fragman filminin vizyon tarihi, Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu Fragman oyuncu kadrosu, Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu Fragman filminin türü, Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu Fragman filmi hangi kanalda, Şrek 4: Sonsuza Dek Mutlu Fragman ne zaman