facebook twitter Google Plus
Star Wars: Güç Uyanıyor Film Fragmanı İzle Full Hd 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Star Wars: Güç Uyanıyor Fragmanı özeti:

Vizyon Tarihi 18 Aralık 2015
Yönetmen: J.J. Abrams
Oyuncular: Daisy Ridley, John Boyega, Oscar Isaac devamı...
Tür Bilimkurgu , Fantastik
Ülke ABD
Serinin altıncı filmi olan Star Wars VI'da Luke Skywalker ve arkadaşlarının Han Solo'yu kurtarmak için Tatooine'e yaptıkları yolculuğu ve mücadeleyi izlemiştik. Bu bölümde oğul Luke Skywalker babası Darth Vader ile karşı karşıya gelmişti. Seyirci olarak hikayenin bittiğine inanmıştık. Ama Star Wars/Yıldız Savaşları efsanesi herkesi şaşırtacak biçimde geri dönüyor. Bu yeni bölümde, Harrison Ford'un Han Solo'yu canlandırması hariç, seyirciyi neler beklediği ise başlı başına bir muamma! Yönetmen koltuğu ise yakın dönem bilimkurgu-aksiyon sinemasının yükselen ismi J.J. Abrams'a emanet.


Star Wars: Güç Uyanıyor Film Fragmanı izle Full Hd 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Star Wars: Güç Uyanıyor Fragmanı Yorumları (0)
Star Wars: Güç Uyanıyor Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Star Wars: Güç Uyanıyor Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Star Wars: Güç Uyanıyor Fragmanı,Star Wars: Güç Uyanıyor film fragmanı,Star Wars: Güç Uyanıyor film konusu,Star Wars: Güç Uyanıyor filmi full izle fragman, Star Wars: Güç Uyanıyor Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Star Wars: Güç Uyanıyor Fragmanı filminin vizyon tarihi, Star Wars: Güç Uyanıyor Fragmanı oyuncu kadrosu, Star Wars: Güç Uyanıyor Fragmanı filminin türü, Star Wars: Güç Uyanıyor Fragmanı filmi hangi kanalda, Star Wars: Güç Uyanıyor Fragmanı ne zaman