facebook twitter Google Plus
Striptiz Kulübü 2 Film Fragmanı Full Hd 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Striptiz Kulübü 2 Fragmanı özeti: Vizyon Tarihi : 17 Temmuz 2015 (1s 55dk)
Yönetmen: Gregory Jacobs
Oyuncular: Channing Tatum, Matt Bomer, Joe Manganiello
Tür : Komedi , Dram , Müzik
Ülke : ABD
Konusu: Steven Soderbergh'in yönetmenliğini üstlendiği 2012 tarihli ilk Magic Mike (Striptiz Kulübü) filminin devamı niteliğinde yapımda yine Channing Tatum başrolde yer alırken, kadroda kendisine Amber Heard, Matt Bomer, Elizabeth Banks Joe Manganiello, Andie MacDowell, Stephen Boss ve Adam Rodriguez gibi isimlerden oluşan zengin bir ekip eşlik ediyor. Bu devam filminde yönetmenlik koltuğu ise Gregory Jacobs'a ait.

Striptiz Kulübü 2 Film Fragmanı Full Hd 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Striptiz Kulübü 2 Fragmanı Yorumları (0)
Striptiz Kulübü 2 Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Striptiz Kulübü 2 Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Striptiz Kulübü 2 film Fragmanı, Striptiz Kulübü 2 ,Striptiz Kulübü 2 fragmanı,Striptiz Kulübü 2 filmi full,Striptiz Kulübü 2 filmin konusu, Striptiz Kulübü 2 Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Striptiz Kulübü 2 Fragmanı filminin vizyon tarihi, Striptiz Kulübü 2 Fragmanı oyuncu kadrosu, Striptiz Kulübü 2 Fragmanı filminin türü, Striptiz Kulübü 2 Fragmanı filmi hangi kanalda, Striptiz Kulübü 2 Fragmanı ne zaman