facebook twitter Google Plus
Takva Film Fragmanı Full İzle
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Takva Fragman özeti: Vizyon Tarihi: 01 Aralık 2006
Yapım: 2006 - Türkiye
Tür : Dram
Süre: 96 Dak.
Yönetmen : Özer Kızıltan
Oyuncular : Engin Günaydın, Erkan Can, Güven Kıraç, Murat Cemcir, Settar Tanrıöğen
Senaryo : Önder Çakar
Yapımcı : Fatih Akın, Sevil Demirci

Konusu: İstanbul mahallelerinden birinde doğmuş 30'lu yaşlarındaki Muharrem'in tek işi ibadettir. Muharrem ibadetlerini tam olarak yerine getirerek cinsellikten ve dünyevi şeylerden uzak durarak kendince mutlu bir yaşam sürmektedir. Onun bu hayatı varlıklı ve güçlü bir tarikat şeyhinin dikkatini çeker ve kira toplayıcısı olarak idari bir görev teklifi etmesine yol açar. Teklifi kabul eden Muharrem artık kendini adadığı değerleri bir bir yıkmakta ve Allah korkusu ile akli dengesini zedelemeye başlamıştır.

Takva film fragmanı full izle fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Takva Fragman Yorumları (0)
Takva Fragman videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Takva Fragman videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Takva film fragmanı izle, Takva fragman izle, Takva fragmanı, Takva izle, Takva oyuncuları, Takva konusu, Takva Fragman filmi ne zaman vizyona girecek, Takva Fragman filminin vizyon tarihi, Takva Fragman oyuncu kadrosu, Takva Fragman filminin türü, Takva Fragman filmi hangi kanalda, Takva Fragman ne zaman