facebook twitter Google Plus
Terkedilmiş Film Fragmanı İzle Full Hd 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Terkedilmiş Fragmanı özeti: Vizyon Tarihi: 15 Mayıs 2015
Yapımı : 2015 - Türkiye
Tür : Dram
Yönetmen : Korhan Uğur
Oyuncular : Levent Ülgen , Burak Sarımola , Mahmut Gökgöz , Hakan Vanlı , Neriman Uğur
Senaryo : Korhan Uğur
Yapımcı : Mustafa Saygın , Alihan Karagül
Konusu: Yönetmen Korhan Uğur'un ikinci uzun metrajlı filmi olan Terkedilmiş, bir sanatoryumda yolları kesişen 9 kişinin öykülerini ve birbirlerine olan dirsek temasının sebep olduğu yasadışı bir operasyonu perdeye taşıyor. Suriyeli bir ailenin organ mafyası ile yaşadığı dramın, sanatoryumda yolları kesişen bu birbirinden farklı karakterler üzerindeki etkisini anlatan Terkedilmiş; güncel toplumsal meselelere de parmak basan bir film olmayı hedefliyor.

Terkedilmiş Film Fragmanı izle Full Hd 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Terkedilmiş Fragmanı Yorumları (0)
Terkedilmiş Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Terkedilmiş Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Terkedilmiş Fragmanı,Terkedilmiş film Fragmanı, Terkedilmiş filmi full izle,Terkedilmiş hd fragman izle,Terkedilmiş filmin konusu, Terkedilmiş Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Terkedilmiş Fragmanı filminin vizyon tarihi, Terkedilmiş Fragmanı oyuncu kadrosu, Terkedilmiş Fragmanı filminin türü, Terkedilmiş Fragmanı filmi hangi kanalda, Terkedilmiş Fragmanı ne zaman