facebook twitter Google Plus
Tut Sözünü Film Fragmanı Full İzle (2014)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Tut Sözünü Fragman (2014) özeti:

Vizyon Tarihi: 21 Kasım 2014
Yapım: 2014 - Türkiye
Tür : Fantastik , Komedi
Yönetmen : Oğuz Çelik
Oyuncular : Zafer Algöz, Kemal Uçar, Demet Özdemir, Giray Altınok, Erkan Can
Senaryo : Kemal Uçar, Giray Altınok
Yapımcı : Turbude Film, Burhan Türk

Konusu: Bahadır ve Yalçın yok yakın iki arkadaştır. Yalçın'ın ölümü ile bu dostluk son bulur. Bir gün ansızın Bahadır'ın kapısı çalınır ve karşısında hayaleti vardır ama yalnız değildir yanında ölü italyan bir trapezci olan Bernardo vardır.Yalçın tutamadığı bir söz yüzünden arafta kalmıştır. Yalçın'ın araftan kurtulabilmesi için Bahadır'ın 3 gün içerisinde verdiği sözü yerine getirmesi gerekir.


Tut Sözünü film fragmanı full izle (2014) fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Tut Sözünü Fragman (2014) Yorumları (0)
Tut Sözünü Fragman (2014) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Tut Sözünü Fragman (2014) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Tut Sözünü fragman, Tut Sözünü film fragmanı izle, Tut Sözünü fragmanı izle, Tut Sözünü oyuncuları, Tut Sözünü konusu, Tut Sözünü izle, Tut Sözünü Fragman (2014) filmi ne zaman vizyona girecek, Tut Sözünü Fragman (2014) filminin vizyon tarihi, Tut Sözünü Fragman (2014) oyuncu kadrosu, Tut Sözünü Fragman (2014) filminin türü, Tut Sözünü Fragman (2014) filmi hangi kanalda, Tut Sözünü Fragman (2014) ne zaman