facebook twitter Google Plus
Unutursam Fısılda Film Fragmanı Full İzle (2014)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Unutursam Fısılda Fragman (2014) özeti:

Vizyon Tarihi: 29 Ekim 2014
Yapım:2014 - Türkiye
Tür : Dram, Romantik
Yönetmen : Çağan Irmak
Oyuncular : Mehmet Günsür, Hümeyra Akbay, Farah Zeynep Abdullah, Kerem Bürsin, Işıl Yücesoy

Konusu: Tarık ile kurduğu hayallerin peşinden koşan Ayperi İstanbul'a gider, şöhret peşinde koşar. Uzun yıllar sonra kasabaya döner ve geçmişiyle hesaplaşır. Filmin başrolünde Ayperi'yi Farah Zeynep Abdullah oynayacak.Tarık karakterinde ise Mehmet Günsür’ü izleyeceğiz.Kerem Bürsin ise Erhan rolüyle Türkiye'de ilk kez sinema deneyimi yaşayacak.


Unutursam Fısılda Film Fragmanı Full İzle (2014) fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Unutursam Fısılda Fragman (2014) Yorumları (0)
Unutursam Fısılda Fragman (2014) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Unutursam Fısılda Fragman (2014) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Unutursam Fısılda filmi, Unutursam Fısılda fragman, Unutursam Fısılda film fragmanı, Unutursam Fısılda izle, Unutursam Fısılda full izle, Unutursam Fısılda Fragman (2014) filmi ne zaman vizyona girecek, Unutursam Fısılda Fragman (2014) filminin vizyon tarihi, Unutursam Fısılda Fragman (2014) oyuncu kadrosu, Unutursam Fısılda Fragman (2014) filminin türü, Unutursam Fısılda Fragman (2014) filmi hangi kanalda, Unutursam Fısılda Fragman (2014) ne zaman