facebook twitter Google Plus
Walk Of Shame Film Fragmanı Full İzle 2014
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Walk Of Shame Fragman (2014) özeti: Vizyon Tarihi: 27 Haziran 2014
Yapımı: 2014 - ABD
Tür: Komedi
Süre: 99 Dakika
Yönetmen: Steven Brill
Oyuncular: James Marsden, Elizabeth Banks, Ethan Suplee, Oliver Hudson, Sarah Wright
Senaryo: Steven Brill
Yapımcı: Tom Rosenberg, Sidney Kimmel
Konusu: Meghan Miles arkadaşları tarafından gece dışarıya çıkması için ikna edilir. Çılgın bir gecenin sonunda gizemli bir yabancı ile tanışan Meghan Miles bu yabancı ile çılgın bir gece geçirdikten sonra sabah bir telefon gelir. TV sunucusu olan Miles'a hayatının iş teklifi yapılır. Haber sunuculuğu. Bu teklifi kabul etmesi için şehrin bir ucuna 8 saat içerisinde gitmesi gerekir. Ancak ne arabası, ne parası hiç bir şeyi yoktur. İşte bu yolculukla komedi dolu macera başlar.

Walk Of Shame Film Fragmanı Full izle 2014 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Walk Of Shame Fragman (2014) Yorumları (0)
Walk Of Shame Fragman (2014) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Walk Of Shame Fragman (2014) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Walk Of Shame fragman, Walk Of Shame Filmi fragmanı, Walk Of Shame Fragman (2014), Walk Of Shame Fragman (2014) filmi ne zaman vizyona girecek, Walk Of Shame Fragman (2014) filminin vizyon tarihi, Walk Of Shame Fragman (2014) oyuncu kadrosu, Walk Of Shame Fragman (2014) filminin türü, Walk Of Shame Fragman (2014) filmi hangi kanalda, Walk Of Shame Fragman (2014) ne zaman