facebook twitter Google Plus
Yarının Adı Başka Film Fragmanı Full İzle 2016
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yarının Adı Başka (2016) özeti:

25 Kasım 2016'da vizyona girecek olan filmin yapımı Türkiye ve İran ortaklığında gerçekleşiyor. Dram türündeki film toplam 93 dakika sürüyor. Herkesin ilgisini çeken filmin yönetmenliğini Mustafa Delazy ve Moharram Zeinalzadeh üstleniyor. Fırat Tanış, Selahattin Taşdöğen, Metin Keçeci, Volkan Keskin, Moharram Zeinalzadeh gibi isimler oyuncu kadrosunda bulunuyor. Filminde yapımını Mustafa Delazy üstlenirken senaryosunu Moharram Zeinalzadeh yazdı.
 


Yarının Adı Başka Film Fragmanı Full İzle 2016 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Yarının Adı Başka (2016) Yorumları (0)
Yarının Adı Başka (2016) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yarının Adı Başka (2016) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yarının Adı Başka fragmanı, Yarının Adı Başka filmi, Yarının Adı Başka full izle, Yarının Adı Başka türkçe izle, Yarının Adı Başka ne zaman, Yarının Adı Başka hangi gün, Yarının Adı Başka saat kaçta, Yarının Adı Başka (2016) filmi ne zaman vizyona girecek, Yarının Adı Başka (2016) filminin vizyon tarihi, Yarının Adı Başka (2016) oyuncu kadrosu, Yarının Adı Başka (2016) filminin türü, Yarının Adı Başka (2016) filmi hangi kanalda, Yarının Adı Başka (2016) ne zaman