facebook twitter Google Plus
Yenilmez 3 (Undisputed 3: Redemption) Film Fragmanı Full İzle
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yenilmez 3 Fragman özeti: Yapım:2010 - ABD
Tür : Aksiyon
Süre: 96 Dak.
Yönetmen : Isaac Florentine
Oyuncular : Scott Adkins, Mykel Shannon Jenkins, Lateef Crowder, Mark Ivanir, Marko Zaror
Senaryo : David N. White
Yapımcı : Avi Lerner, Zvia Dimbort

Konusu: Yenilmez 2'nin sonunda bacağı sakatlanan Boyka bacağını kullanamaz hale gelmişti bu yüzdende hayatına sakat bacağıyla devam etmek zorunda kalarak artık dövüşmek yerine tuvalet temizliği yapmaktadır. Yeni cezaevi dövüş turnuvası uluslararası bir turnuva haline gelmiş ve diğer cezaevlerinden gelen en azılı mahkumlar katılmakta bu turnuvayı kazanan ise özgürlüğüne kavuşacaktır. Boyka bu turnuvaya katılmak zorunda kalır ve güçlü rakiplerini yenmek hiçte kolay olmayacaktır.

Yenilmez 3 (Undisputed 3: Redemption) Film Fragmanı Full İzle fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Yenilmez 3 Fragman Yorumları (0)
Yenilmez 3 Fragman videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yenilmez 3 Fragman videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yenilmez 3 fragman, Yenilmez 3 film fragmanı izle, Yenilmez 3 türkçe dublaj izle, Yenilmez 3 oyuncuları, Yenilmez 3 konusu, Yenilmez 3 Fragman filmi ne zaman vizyona girecek, Yenilmez 3 Fragman filminin vizyon tarihi, Yenilmez 3 Fragman oyuncu kadrosu, Yenilmez 3 Fragman filminin türü, Yenilmez 3 Fragman filmi hangi kanalda, Yenilmez 3 Fragman ne zaman