facebook twitter Google Plus
Yolunda A.ş. Çinçin Bağları Film Fragmanı İzle Full Hd 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Yolunda A.ş. Çinçin Bağları Fragmanı özeti:

Vizyon Tarihi 1 Mayıs 2015
Yönetmen: Emre Budak
Oyuncular: Erdağ Yenel, Emre Budak, Cezmi Baskın ...
Tür Bilinmiyor
Ülke Türkiye
Ankara’nın fenomen internet dizisi Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları şimdi de beyazperdede! Ankara’nın Çinçin Bağları mahallesinde doğup büyümüş Fehmi Kır ve arkadaşlarının Ankara sokaklarında "yolunda" olma hikayesi. Yönetmeni Emre Budak ve senarist Hasan Göktaş aynı zamanda filmin de oyuncuları. Diğer oyuncu kadrosu ise; Erdağ Yenel, İbrahim Aymergen, Cezmi Baskın, Tuna Orhan, Defne Yalnız'dan oluşuyor.


Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları Film Fragmanı izle Full Hd 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Yolunda A.ş. Çinçin Bağları Fragmanı Yorumları (0)
Yolunda A.ş. Çinçin Bağları Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Yolunda A.ş. Çinçin Bağları Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları,Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları izle,Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları fragmanı,Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları film fragmanı izle,Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları filmi full izle,Yolunda A.Ş. Çinçin Bağları film konusu, Yolunda A.ş. Çinçin Bağları Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Yolunda A.ş. Çinçin Bağları Fragmanı filminin vizyon tarihi, Yolunda A.ş. Çinçin Bağları Fragmanı oyuncu kadrosu, Yolunda A.ş. Çinçin Bağları Fragmanı filminin türü, Yolunda A.ş. Çinçin Bağları Fragmanı filmi hangi kanalda, Yolunda A.ş. Çinçin Bağları Fragmanı ne zaman