facebook twitter Google Plus
Zilin Sesi Film Fragmanı İzle Full Hd 2015
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Zilin Sesi Fragmanı özeti: Vizyon Tarihi: 22 Mayıs 2015
Yapımı : 2015 - Türkiye
Tür : Komedi
Yönetmen : Levent Demirkale
Oyuncular : Kutsi , Wilma Elles , Zihni Göktay , Ayhan Kavas
Senaryo : Haluk Özenç
Yapımcı : Murat Özteke
Konusu: Tarkan 30'lu yaşlarında bir fizik öğretmenidir. Futbolcu olma hayalleriyle yanıp tutuşan kardeşi ile birlikte İstanbul'a taşınırlar ama işleri sandıkları gibi yolunda gitmez. Görüşmeye gittiği tüm okullardan ret cevap alan Tarkan, tüm gücünü toplayarak son kez bir okula başvuru için gider. Gittiği okulda kendisini tanıtacakken bir anda kendini hastalanan müzik hocasının yerinde bulur. Bir okulda yaşanan eğlenceli olayları anlatan Zilin Sesi filminin senaryo koltuğunda Haluk Özenç, yönetmen koltuğunda ise Levent Demirkale oturuyor. Başrollerde ise Willa Elles, Kutsi, Zihni Göktay, Kemal Kuruçay gibi ünlü oyuncular yer alıyor.

Zilin Sesi Film Fragmanı izle Full Hd 2015 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Zilin Sesi Fragmanı Yorumları (0)
Zilin Sesi Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Zilin Sesi Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Zilin Sesi Fragmanı,Zilin Sesi film Fragmanı,Zilin Sesi filmi izle,Zilin Sesi filmin konusu,Zilin Sesi filmi full izle, Zilin Sesi Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Zilin Sesi Fragmanı filminin vizyon tarihi, Zilin Sesi Fragmanı oyuncu kadrosu, Zilin Sesi Fragmanı filminin türü, Zilin Sesi Fragmanı filmi hangi kanalda, Zilin Sesi Fragmanı ne zaman