facebook twitter Google Plus
Ankara'nın Dikmeni 10. Bölüm Fragmanı (14 Mayıs Çarşamba)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Ankara'nın Dikmeni 10. Bölüm Fragmanı (21 Mayıs Çarşamba) özeti: Ankara'nın Dikmeni 10. bölümü ile 21 mayıs 2014 çarşamba günü kanal D ekranlarında başlıyor. Genel Hikaye: Dikmen, Ankara’da düğünlerde ve pavyonlarda çalan, her alanda kendini aşmaya çalışan, fakat bunun için yeterli alt yapısı olmayan saf ve temiz bir türkücüdür. Dikmen’in hikayesi bir menajer tarafından ünlü olacağına inandırılıp, varını yoğunu satıp, elinde sazıyla İstanbul’a gelmesiyle başlar. Ne yazık ki kısa bir süre sonra anlayacağı üzere dolandırılmıştır. Önce, karşılaştığı Diyarbakırlı asker arkadaşı taksici Zirek imdadına yetişir, sonra da entelektüel halaoğlu Latif.
Ankara'nın Dikmeni 10. Bölüm Fragmanı (14 mayıs çarşamba) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Ankara'nın Dikmeni 10. Bölüm Fragmanı (21 Mayıs Çarşamba) Yorumları (0)
Ankara'nın Dikmeni 10. Bölüm Fragmanı (21 Mayıs Çarşamba) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Ankara'nın Dikmeni 10. Bölüm Fragmanı (21 Mayıs Çarşamba) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Ankara'nın Dikmen'i fragmanı, Ankara'nın Dikmen'i yeni bölüm fragmanı, Ankara'nın Dikmen'i son bölüm fragmanı, Ankara'nın Dikmeni 10. Bölüm Fragmanı (21 Mayıs Çarşamba) ne zaman yayınlanacak, Ankara'nın Dikmeni 10. Bölüm Fragmanı (21 Mayıs Çarşamba) hangi gün yayınlanacak, Ankara'nın Dikmeni 10. Bölüm Fragmanı (21 Mayıs Çarşamba) hangi kanalda, Ankara'nın Dikmeni 10. Bölüm Fragmanı (21 Mayıs Çarşamba) saat kaçta, Ankara'nın Dikmeni 10. Bölüm Fragmanı (21 Mayıs Çarşamba) neler olacak, Ankara'nın Dikmeni 10. Bölüm Fragmanı (21 Mayıs Çarşamba) özeti