facebook twitter Google Plus
Avcı: Kış Savaşı (The Huntsman Winter's War) Film Fragmanı Full İzle 2016
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Avcı: Kış Savaşı (2016) özeti:

Vizyon Tarihi: 22 Nisan 2016
Yapım:2016 - ABD
Tür:Dram
Süre:109 Dak.
Yönetmen:Cedric Nicolas-Troyan
Oyuncular:Chris Hemsworth, Jessica Chastain, Emily Blunt, Charlize Theron, Sam Claflin
Senaryo:Craig Mazin, Evan Daugherty, Evan Spiliotopoulos
Yapımcı:Universal Pictures, Joe Roth
Diğer Adı:Snow White and the Huntsman 2, Pamuk Prenses ve Avcı 2

Özeti: Buz kraliçesi Freya kardeşi Ravenna'nın öldüğünü öğrenince onu geri getirmek için Büyülü Ayna'yı kullanabilecek son büyücüyü bulur ve Ravenna derinliklerin altından geri gelmiştir. Kalplerini aşka kapatmaları emrini kabul etmeyen Eric ve Sara'nın sürüldükleri yerden geri dönmeleri yeniden güçlerini birleştirmeleri gerekmektedir.


Avcı: Kış Savaşı (The Huntsman Winter's War) film fragmanı full izle 2016 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Avcı: Kış Savaşı (2016) Yorumları (0)
Avcı: Kış Savaşı (2016) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Avcı: Kış Savaşı (2016) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: avcı kış savaşı filmi, avcı kış savaşı full izle, avcı kış savaşı oyuncuları, avcı kış savaşı konusu, avcı kış savaşı vizyon tarihi, avcı kış savaşı ne zaman, avcı kış savaşı izle, Avcı: Kış Savaşı (2016) filmi ne zaman vizyona girecek, Avcı: Kış Savaşı (2016) filminin vizyon tarihi, Avcı: Kış Savaşı (2016) oyuncu kadrosu, Avcı: Kış Savaşı (2016) filminin türü, Avcı: Kış Savaşı (2016) filmi hangi kanalda, Avcı: Kış Savaşı (2016) ne zaman