facebook twitter Google Plus
Barbie Ve Sihirli Dünyası (Barbie And The Secret Door) Film Fragmanı Full İzle (2014)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Barbie Ve Sihirli Dünyası Fragman (2014) özeti: Vizyon Tarihi: 15 Ağustos 2014
Yapım:2014 - ABD
Tür : Animasyon, Çizgi
Yönetmen : Karen J. Lloyd

Konusu: Barbie'yi içine kapanık bir prenses olan Derin rolünde olacak. Derin bi gün krallık bahçesinde dolaşırken karşısına çıkan kapıdan bambaşka bir dünyaya geçiş yapar. Barbie deniz kızı Nehir ve peri kızı Ela ile tanışır. Malucia ismindeki birinin tüm dünyadaki sihir güçlerini ele geçirmeye çalıştığını öğrenir.

Barbie ve Sihirli Dünyası (Barbie and The Secret Door) Film Fragmanı Full İzle (2014) fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Barbie Ve Sihirli Dünyası Fragman (2014) Yorumları (0)
Barbie Ve Sihirli Dünyası Fragman (2014) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Barbie Ve Sihirli Dünyası Fragman (2014) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Barbie ve Sihirli Dünyası fragman, Barbie ve Sihirli Dünyası film fragmanı izle, Barbie ve Sihirli Dünyası türkçe dublaj izle, Barbie ve Sihirli Dünyası oyuncuları ,Barbie ve Sihirli Dünyası full izle, Barbie ve Sihirli Dünyası fragmanı izle, Barbie Ve Sihirli Dünyası Fragman (2014) filmi ne zaman vizyona girecek, Barbie Ve Sihirli Dünyası Fragman (2014) filminin vizyon tarihi, Barbie Ve Sihirli Dünyası Fragman (2014) oyuncu kadrosu, Barbie Ve Sihirli Dünyası Fragman (2014) filminin türü, Barbie Ve Sihirli Dünyası Fragman (2014) filmi hangi kanalda, Barbie Ve Sihirli Dünyası Fragman (2014) ne zaman