facebook twitter Google Plus
Beyaz Show Fragmanı 4 Aralık Cuma
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Beyaz Show Fragmanı 4 Aralık Cuma özeti: Talk show programı Beyaz Show'un sunuculuğunu Beyazıt Öztürk’ün yaptığı sevilen programın bu haftaki konukları; güçlü sesi ve muazzam yorumu ile Sertab Erener, "Düğün Dernek - 2" filmi ile Ahmet Kural, Murat Cemcir, Rasim Öztekin, Devrim Yakut, Açalya Samyeli Danoğlu ve kendisi küçük oyunculuğu büyük, "Altın Kelebek"in ödüllü oyuncusu Ataberk Mutlu konuk oluyor.
Beyaz Show Fragmanı 4 Aralık Cuma fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Beyaz Show Fragmanı 4 Aralık Cuma Yorumları (0)
Beyaz Show Fragmanı 4 Aralık Cuma videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Beyaz Show Fragmanı 4 Aralık Cuma videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Beyaz Show Fragmanı 4 Aralık Cuma,4 aralık beyaz show, beyaz show bu haftaki konukları, Beyaz Show Fragmanı 4 Aralık Cuma ne zaman yayınlanacak, Beyaz Show Fragmanı 4 Aralık Cuma hangi gün yayınlanacak, Beyaz Show Fragmanı 4 Aralık Cuma hangi kanalda, Beyaz Show Fragmanı 4 Aralık Cuma saat kaçta, Beyaz Show Fragmanı 4 Aralık Cuma neler olacak, Beyaz Show Fragmanı 4 Aralık Cuma özeti