facebook twitter Google Plus
Bir Deli Sevda 3. Bölüm Fragmanı
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Bir Deli Sevda 3. Bölüm Fragmanı özeti:

Show Tv'nin yeni dizisi Bir Deli Sevda 2. Bölüm Fragmanı nette ilk sitemizde yayınlandı. Pastel Film'in yapımcılığını yaptığı Hakan İnan'ın çektiği Erkan Kolçak Köstendil, Cansu Tosun gibi isimlerin rol aldığı Bir Deli Sevda 19 nisan pazar akşamı yeni bölümüyle ekranlara gelecek. Bahar bazı şeylerden habersiz Mehmet'in davetine icabet ederken lansamana gier ve bilmeden Cengiz'e büyük bir şok yaratır. Yıllardır kurduğu krallığın Bahar'ın ortaya çıkmasıyla çöküşe geçeceğini düşünen Cengiz bir plan yaparak Bahar'ı uzaklaştırmak ister. 


Bir Deli Sevda 3. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Bir Deli Sevda 3. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Bir Deli Sevda 3. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Bir Deli Sevda 3. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: bir deli sevda, bir deli sevda 3. bölüm fragman, bir deli sevda yeni bölüm fragmanı izle, Bir Deli Sevda 3. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Bir Deli Sevda 3. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Bir Deli Sevda 3. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Bir Deli Sevda 3. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Bir Deli Sevda 3. Bölüm Fragmanı neler olacak, Bir Deli Sevda 3. Bölüm Fragmanı özeti