facebook twitter Google Plus
Bir Varmış Bir Yokmuş Film Fragmanı Full İzle (2015)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Bir Varmış Bir Yokmuş Fragman (2015) özeti:

Vizyon Tarihi: 06 Mart 2015
Yapım: 2015 - Türkiye
Tür : Dram, Romantik
Yönetmen : İlksen Başarır
Oyuncular : Mert Fırat, Melisa Sözen, Mustafa Uzunyılmaz, Derya Durmaz, Hare Sürel
Senaryo : Mert Fırat, İlksen Başarır
Yapımcı : Hazal Dut

Konusu: Filmde Mert Fırat ve Melisa Sözen başrolleri oynuyor. Yardımcı oyuncular ise Hare Sürel, Mustafa Uzunyılmaz, Judith Lieberman, Onur Şirin, Anıl Altınöz ve Göktay Tosun eşlik ediyorlar. Duyduğu bir şarkının peşine düşen Nehir ile şarkıyı yapan Ozan'ın her şeye rağmen bitiremedikleri aşk hikayelerini anlatıyor.


Bir Varmış Bir Yokmuş film fragmanı full izle (2015) fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Bir Varmış Bir Yokmuş Fragman (2015) Yorumları (0)
Bir Varmış Bir Yokmuş Fragman (2015) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Bir Varmış Bir Yokmuş Fragman (2015) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Bir Varmış Bir Yokmuş fragman, Bir Varmış Bir Yokmuş izle, Bir Varmış Bir Yokmuş filmi, Bir Varmış Bir Yokmuş full izle, Bir Varmış Bir Yokmuş oyuncuları, Bir Varmış Bir Yokmuş vizyon, Bir Varmış Bir Yokmuş filmi izle, Bir Varmış Bir Yokmuş Fragman (2015) filmi ne zaman vizyona girecek, Bir Varmış Bir Yokmuş Fragman (2015) filminin vizyon tarihi, Bir Varmış Bir Yokmuş Fragman (2015) oyuncu kadrosu, Bir Varmış Bir Yokmuş Fragman (2015) filminin türü, Bir Varmış Bir Yokmuş Fragman (2015) filmi hangi kanalda, Bir Varmış Bir Yokmuş Fragman (2015) ne zaman