facebook twitter Google Plus
Böyle Bitmesin 41. Bölüm Fragmanı (1 Kasım 2013 Cuma)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Böyle Bitmesin 41. Bölüm Fragmanı özeti: “Zalimin çöplüğünden beslenmektense, mazlumun sofrası şereftir” Yazıcıların evinde bir telaş başlamıştır. Yine bir iddia, yeni bir ders ve eğlencenin sinyalini verir. Tazminatsız işten çıkarılan Yunus, Hülya ile evlenme hayallerini bir kenara bırakıp, dama çıkar. Atlayacak mı bilinmez. Nisa, ekibe haber salar ve işe koyulurlar. Patronlar da aile sorunları yaşarlar. Haldun ve Betül’ün boşanma girişimi nasıl sonuçlanacak? Acaba “bostancıbaşı” olmasaydı, Nisa’nın hali ne olurdu? Zeliha kimden kaçıyor? Fikret Kuşkan ve İclal Aydın’ın konuk olduğu 41. Bölüm, Cuma akşamı, saat 19.50’de TRT1 ekranlarında. Yeni bölüm fragmanı tv'de yayınlandıktan hemen sonra Fragmantv.com'da bizi izlemeye devam edin.
Böyle Bitmesin 41. Bölüm Fragmanı (1 kasım 2013 Cuma) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Böyle Bitmesin 41. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Böyle Bitmesin 41. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Böyle Bitmesin 41. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Böyle Bitmesin, Böyle Bitmesin fragman, Böyle Bitmesin yeni bölüm fragmanı, Böyle Bitmesin son bölüm fragmanı, böyle bitmesin 41. bölüm, böyle bitmesin 2. sezon, Böyle Bitmesin 41. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Böyle Bitmesin 41. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Böyle Bitmesin 41. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Böyle Bitmesin 41. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Böyle Bitmesin 41. Bölüm Fragmanı neler olacak, Böyle Bitmesin 41. Bölüm Fragmanı özeti