facebook twitter Google Plus
Boynu Bükükler 1. Bölüm Fragmanı
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Boynu Bükükler 1. Bölüm Fragmanı özeti: Başrollerinde Ahmet Saraçoğlu, Sedef Avcı, Bora Akkaş, Gün Koper, Bensu Soral gibi isimlerin yer alacağı dizi önümüzdeki haftalarda başlayacak.

Yapımını Barakuda Film yapımcılığını ise Ahmet Kayımtu'nun yapacağı, yönetmen koltuğuna ise Ömer Uğur'un oturacağı, senaryosunu Cüneyt İnay'ın kaleme alacağı dizi bir okulda yaşanan olayları anlatacak.

Boynu Bükükler 1. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Boynu Bükükler 1. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Boynu Bükükler 1. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Boynu Bükükler 1. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Boynu Bükükler,Boynu Bükükler fragmanı,Boynu Bükükler son bölüm fragmanı,Boynu Bükükler yeni bölüm fragmanı, Boynu Bükükler 1. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Boynu Bükükler 1. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Boynu Bükükler 1. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Boynu Bükükler 1. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Boynu Bükükler 1. Bölüm Fragmanı neler olacak, Boynu Bükükler 1. Bölüm Fragmanı özeti