facebook twitter Google Plus
Bu Tarz Benim Eleme Gecesi Fragmanı (29 Kasım Cumartesi)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Bu Tarz Benim Eleme Gecesi Fragmanı özeti: Bu Tarz Benim Eleme Gecesi 29 kasım 2014 cumartesi günü yayınlanacak bölümünde Banu Alkan konuk jüri üyesi olacak. Ayrıca Altay en yeni şarkılarıyla programa damga vuracak.Bu hafta bu tarz benim'de Türkiye’nin Afrodit’i Banu Alkan şarkılarıyla programa renk katacak. Bu hafta elenen kim olacak?
Bu Tarz Benim Eleme Gecesi Fragmanı (29 kasım cumartesi) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Bu Tarz Benim Eleme Gecesi Fragmanı Yorumları (0)
Bu Tarz Benim Eleme Gecesi Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Bu Tarz Benim Eleme Gecesi Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Bu Tarz Benim Eleme Gecesi, Bu Tarz Benim 29 kasım 2014 cumartesi, Bu Tarz Benim Eleme Gecesi izle, Bu Tarz Benim Eleme Gecesi 29 kasım cumartesi izle, Bu Tarz Benim Eleme Gecesi banu alkan, Bu Tarz Benim konuğu banu alkan, Bu Tarz Benim Eleme Gecesi Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Bu Tarz Benim Eleme Gecesi Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Bu Tarz Benim Eleme Gecesi Fragmanı hangi kanalda, Bu Tarz Benim Eleme Gecesi Fragmanı saat kaçta, Bu Tarz Benim Eleme Gecesi Fragmanı neler olacak, Bu Tarz Benim Eleme Gecesi Fragmanı özeti