facebook twitter Google Plus
Bu Tarz Benim Yeni Sezon Fragmanı
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Bu Tarz Benim Yeni Sezon Fragmanı özeti: Bu Tarz Benim yeni sezon eleme ve tanıtım gecesinde 17 güzel kadın podyuma çıkacak. 17 güzel kız ilk kez seyirci karşısına çıkacak.Bu sayı önümüzdeki haftalarda 13’e düşecek ve Bu Tarz Benim’in Yeni Sezon yarışmacıları da belirlenmiş olacak.Yarışmaya devam etmeyi başaran 13 isim, 100.000 liralık büyük ödül için kıyasıya rekabet edecekler. Yeni sezonda ilk kez jüri karşısına çıkacak olan 17 kızdan en düşük puanı alan 1 kişi jüri kararıyla elenecek. Yeni sezon 30 kasım pazar akşamı saat 20:00'da show tv ekranlarında başlıyor.
Bu Tarz Benim Yeni Sezon Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Bu Tarz Benim Yeni Sezon Fragmanı Yorumları (0)
Bu Tarz Benim Yeni Sezon Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Bu Tarz Benim Yeni Sezon Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Bu Tarz Benim izle, Bu Tarz Benim fragman, Bu Tarz Benim jüri, Bu Tarz Benim yeni sezon, Bu Tarz Benim yeni sezon fragmanı izle, bu tarz benim 2. sezon, Bu Tarz Benim Yeni Sezon Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Bu Tarz Benim Yeni Sezon Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Bu Tarz Benim Yeni Sezon Fragmanı hangi kanalda, Bu Tarz Benim Yeni Sezon Fragmanı saat kaçta, Bu Tarz Benim Yeni Sezon Fragmanı neler olacak, Bu Tarz Benim Yeni Sezon Fragmanı özeti