facebook twitter Google Plus
Çarşı Pazar Film Fragmanı Full İzle (2015)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Çarşı Pazar Fragman (2015) özeti:

Vizyon Tarihi: 27 Şubat 2015
Yapım: 2015 - Türkiye
Tür : Komedi
Süre: 105 Dak.
Yönetmen : Muharrem Gülmez
Oyuncular : İlker Aksum, Emin Olcay, Tarık Pabuççuoğlu, Erdem Yener, Suzan Aksoy
Senaryo : -
Yapımcı : Mahsun Kırmızıgül, Murat Tokat
Diğer Adı : Tellak

Konusu: Kahraman isimli karakterimiz aile büyüklerinden kalan mesleği hamamda tellaklık yaparak para kazanmaya çalışır. Davetsiz misafir Tuncay işleriniz bozmaktadır. Varlıklı bir müteahhit olan Tuncay, İstanbul'dan gelmiştir ve Kahraman'ın ekmek kapısı olan hamamı, içinde bulunduğu çarşıyla birlikte yıkmak ister. Amacı bu çarşı ve hamamın yerine büyük bir alışveriş merkezi dikmektir. Kahraman'a kıl olan bir diğer esnaf Cemil'de Tuncay'a yardımcı olur. Tellak Kahraman borç batağında yüzerken tesadüfen tanıştığı tarih öğretmeni Bahar ile birlikte hamamı kaybetmemeye çalışır.


Çarşı Pazar film fragmanı full izle (2015) fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Çarşı Pazar Fragman (2015) Yorumları (0)
Çarşı Pazar Fragman (2015) videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Çarşı Pazar Fragman (2015) videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Çarşı Pazar fragman, Çarşı Pazar fragmanı izle, Çarşı Pazar filmi izle, Çarşı Pazar full izle, Çarşı Pazar oyuncuları, Çarşı Pazar konusu, Çarşı Pazar vizyon, çarşı pazar izle, çarşı pazar 27 şubat, Çarşı Pazar Fragman (2015) filmi ne zaman vizyona girecek, Çarşı Pazar Fragman (2015) filminin vizyon tarihi, Çarşı Pazar Fragman (2015) oyuncu kadrosu, Çarşı Pazar Fragman (2015) filminin türü, Çarşı Pazar Fragman (2015) filmi hangi kanalda, Çarşı Pazar Fragman (2015) ne zaman