facebook twitter Google Plus
Cennetin Gözyaşları 11. Bölüm Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Cennetin Gözyaşları 11. Bölüm Fragmanı özeti: Berk Atan ve Almila Ada'nın başrollerini paylaştığı Süreç Film'in yeni dizi projesi Cennet'in Gözyaşları'ın 11. bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı... Cennetin Gözyaşları 11. Bölümü ile 3 aralık 2017 pazar akşamı Atv ekranlarında. Cennet'in bulduğu ipucu kafasını oldukça karıştırmıştır. Cennet annesini bulmadan İstanbul'dan gitmeyecektir. Bu konuda en büyük destekçisi Selim olurken ondan ayrılmasının büyük bir hata olduğunu anlamıştır. Selim gerçekleri öğreninceye kadar aşkına ve Selim'e sahip çıkar. Bunun için Cengiz'i Nilgün'ü ve herkesi karşısına almaya razıdır.
Cennetin Gözyaşları dizisi her Pazar - 20.00 saatinde Atv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Cennetin Gözyaşları 11. Bölüm Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Cennetin Gözyaşları dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Cennetin Gözyaşları 11. Bölüm Fragmanı Yorumları (2)
yorum Gülo

Diziyi cumaya alın lütfen çok geç bitiyor sabah işe gidiyoruz uykusuz kalıyoruz

yorum Zeki

Super dizi


Anahtar kelimeler: , Cennetin Gözyaşları 11. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Cennetin Gözyaşları 11. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Cennetin Gözyaşları 11. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Cennetin Gözyaşları 11. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Cennetin Gözyaşları 11. Bölüm Fragmanı neler olacak, Cennetin Gözyaşları 11. Bölüm Fragmanı özeti