facebook twitter Google Plus
Eski Hikaye 5. Bölüm Fragmanı (30 Ekim Çarşamba)
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Eski Hikaye 4. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Yeni dizi Eski Hikaye'de bu hafta yeni apartmana taşınan Mete ve annesin yeni tanıdıkları Türkan, Mete'nin babasını tanır. Eski Hikaye 30 ekim 2013 çarşamba günü Trt 1 ekranlarında 4. bölümü ile sizlerle. Mete'nin hayattaki tek akrabası olan dayısının intikamını almak üzere giriştiği uğraşın hikayesi gibi görünse de aslında kahramanın geçirdiği değişim anlatılacaktır.
Eski Hikaye 5. Bölüm Fragmanı (30 ekim çarşamba) fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Eski Hikaye 4. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Eski Hikaye 4. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Eski Hikaye 4. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Eski Hikaye, Eski Hikaye izle, Eski Hikaye yeni dizi, Eski Hikaye 5. bölüm fragmanı, Eski Hikaye yeni bölüm, eski hikaye son bölüm, Eski Hikaye 4. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Eski Hikaye 4. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Eski Hikaye 4. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Eski Hikaye 4. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Eski Hikaye 4. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Eski Hikaye 4. Bölüm 2. Fragmanı özeti