facebook twitter Google Plus
Bizans Oyunları Film Fragmanı Full İzle 2016
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Bizans Oyunları Fragman özeti:

Vizyon Tarihi: 15 Ocak 2016
Yapım:2016 - Türkiye
Tür:Komedi
Yönetmen:Gani Müjde
Oyuncular:Tolga Çevik, Tolgahan Sayışman, Gizem Karaca, Gonca Vuslateri, Sergen Yalçın
Senaryo:Gani Müjde
Yapımcı:Şükrü Avşar
Diğer Adı:Kahpe Bizans 2

Konusu: Tolga Çevik, Tolgahan Sayışman, Gizem Karaca,Gonca Vuslateri ve Sergen Yalçın gibi ünlü isimlerin başrollerini paylaştığı Bizans Oyunları 15 ocak 2016'da vizyona girecek. Gani Müjde'nin yazdığı 2000 senesinde Kahpe Bizans olarak gişe rekoruna imza atan filmin 2. serisi sizlerle.


Bizans Oyunları film fragmanı full izle 2016 fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Bizans Oyunları Fragman Yorumları (0)
Bizans Oyunları Fragman videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Bizans Oyunları Fragman videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: kahpe bizans 2 fragmanı, Bizans Oyunları fragman, Bizans Oyunları film fragmanı, Bizans Oyunları full izle, Bizans Oyunları hd izle, Bizans Oyunları oyuncuları, Bizans Oyunları vizyon tarihi, Bizans Oyunları gösterim tarihi, Bizans Oyunları ne zaman, Bizans Oyunları Fragman filmi ne zaman vizyona girecek, Bizans Oyunları Fragman filminin vizyon tarihi, Bizans Oyunları Fragman oyuncu kadrosu, Bizans Oyunları Fragman filminin türü, Bizans Oyunları Fragman filmi hangi kanalda, Bizans Oyunları Fragman ne zaman