facebook twitter Google Plus
Hannas: Karanlıkta Saklanan Film Fragmanı İzle Full Hd
Reklamlar
Facebook Google Twitter
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Hannas: Karanlıkta Saklanan Fragmanı özeti: Vizyon Tarihi: 12 Haziran 2015
Yapımı : 2015 - Türkiye
Tür : Korku
Süre: 90 Dak.
Yönetmen : Kamil Aydın
Oyuncular : Furkan Kızılay , Hazal Şenel , Fatma Karanfil , Emin Gümüşkaya , Bükre Atala
Senaryo : Burcu Çetin
Yapımcı : Metin Demir , Salih Çelik
Konusu: Tıp eğitimini ve uzmanlığını tamamlayan genç psikiyatrist Mert Türker, Anadolu'da bir şehrin dışında bulunan bir hastaneye atanır. Mert konum açısından ilginç bir noktada bulunduğu bu hastanede, hastaların ve içinde çalışan insanların da çeşitli tuhaflıklarını fark eder. Yine de ilk günler her şey normal seyrinde devam eder. İlk hastası Esat Bey olur ve onda diğer hastalarda görmediği birtakım ilginç davranışların olduğunu fark eder. Ancak en çok ilgisini çeken hasta, kimseyle, Mert'le dahi iletişime girmeyi kabul etmeyen Muazzez Hanım'dır. Mert bu hastayla iletişim kurmaya çabalarken hastaneye Elif adında genç bir hasta gelir. Elif'e konulan ilk teşhis histerik psikozdur, fakat hasta terapiler esnasında, kendine bir varlığın musallat olduğunu iddia etmeye başlar. Mert başta böyle bir olayın bilimsel olarak mümkün olmadığını savunsa da zamanla kendini beklenmedik bir durumun içerisinde bulacaktır. Burcu Çetin'in senaryosunu yazdığı, Kamil Aydın'ın yönetmenliğini üstlendiği filmin oyuncu kadrosunda Hazal Şenel, Furkan Kızılay, Fatma Karanfil, Murat Ercanlı gibi isimler yer alıyor.

Hannas: Karanlıkta Saklanan Film Fragmanı izle Full Hd fragmanı önce Film Fragmanları bölümüne eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Hannas: Karanlıkta Saklanan Fragmanı Yorumları (0)
Hannas: Karanlıkta Saklanan Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Hannas: Karanlıkta Saklanan Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Hannas: Karanlıkta Saklanan izle,Hannas: Karanlıkta Saklanan fragmanı izle,Hannas: Karanlıkta Saklanan filmi full izle,Hannas: Karanlıkta Saklanan filminin konusu,Hannas: Karanlıkta Saklanan filmin özeti, Hannas: Karanlıkta Saklanan Fragmanı filmi ne zaman vizyona girecek, Hannas: Karanlıkta Saklanan Fragmanı filminin vizyon tarihi, Hannas: Karanlıkta Saklanan Fragmanı oyuncu kadrosu, Hannas: Karanlıkta Saklanan Fragmanı filminin türü, Hannas: Karanlıkta Saklanan Fragmanı filmi hangi kanalda, Hannas: Karanlıkta Saklanan Fragmanı ne zaman